Пять найважливіших подій групового етапу Євро-2019

0
223

«Спорт День за Днем» виділяє п’ять найцікавіших моментів групового етапу чемпіонату Європи – 2019 для гравців не старше 21 року. Турнір проходить в Італії. У плей-офф зіграють: Іспанія – Німеччина, Франція – Румунія.
«Перегорів» новачок «Реала»
Перед самим початком Євро-2019 нападник збірної Сербії Лука Йович став головною зіркою турніру завдяки тому, що підписав контракт з мадридським «Реалом». Сума трансферу склала 60 млн євро плюс бонуси. Здавалося, що 21-річний серб рознесе Німеччину, Австрію і Данію однією лівою. Однак Йович явно перегорів. У першій же грі Сербія поступилася Австрії (0:2), а новачок «Реала» жодного разу не пробив по воротах. У другому матчі перемагати треба було кров з носу, так як в дивному регламент молодіжного Євро з трьох груп виходить лише по одній команді, плюс ще одна з тих, хто зайняв друге місце з найкращими показниками. Але Німеччина рознесла Сербії (6:1), а свій гол серби забили вже після того, як Йович пішов з поля. На третю гру його вже не стали випускати, весь турнір він явно думав про «Реалі».
Агентська Італія
Домашній турнір. У першому матчі перемогли фаворити Євро-2019 Іспанії (3:1). Подумали, що півфінал вже в кишені. Раптово поступилися досить середньої Польщі (0:1). Перед грою з Бельгією були відсторонені від команди півзахисник «Роми» Ніколо Дзаньоло і форвард «Ювентуса» Мойзе Кін за запізнення на збори. Італійці перемогли Бельгію (3:1) і набрали шість очок, але за різницею м’ячів пропустили вперед Іспанію. Вони чудово співали гімн своєї країни, однак після чуток про те, що головний тренер Луїджі Ді Бьяджо вибирав склад на перший матч групового етапу Євро-2019 виходячи з рекомендацій агентів, гра розладналася і тепер Федерація футболу Італії хоче змінити наставника.
Невезуча Англія
Пять важнейших событий группового этапа Евро-2019 Спорт
Це покоління гравців виграло чемпіонат Європи – 2017 U19. До них додали півзахисника «Манчестер Сіті» Філа Фодена, який переміг на чемпіонаті світу – 2017 U17. І разом ця банда повинна була виграти Євро-2019. Але все пішло зовсім не так. Для початку Англія поступилася Франції (1:2), хоча до 89-й хвилині вела в рахунку. Потім програла феноменальною Румунії (2:4), хоча до 75-ї хвилини рахунок не був відкритий. Гра з Хорватією вже нічого не вирішувала.
Вандерфульная Румунія
Команда Мірела Радіо здивувала всіх своєю результативністю. У відкритий футбол з Румунією страшно грати. Хорватія разом з Ніколою Влашичем спробувала і пропустила чотири м’ячі (1:4). Англійці протрималися 15 хвилин, після чого пропустили стільки ж (2:4). А все тому, що там зібралися талановиті футболісти. Ианис Хаджі, Тудор Балуцэ, Джордже Пушкаш і Денніс Ман вже викликаються в першу збірну Румунії. За останнім спостерігають селекціонери «Зеніту». Так само як і за півзахисником Денисом Дрэгушем, який пропустив Євро-2019 з-за травми. В обороні трудиться захисник «Уфи» Йонуц Недельчару, який підвищив собівартість і привернув увагу клубів Серії А. У третьому турі Румунія без докорів совісті «згорнула» нічейку з Францією (0:0), на двох суперники лише одного разу вдарили у ворота. У підсумку обидві команди пройшли в плей-офф.
Форвард «Фрайбурга» женеться за «Золотою бутсою»
Кращим бомбардиром групового етапу з п’ятьма м’ячами став нападник збірної Німеччини Лука Вальдшмидт. 23-річний форвард забив 9 м’ячів у Бундеслізі за «Фрайбург», виходячи в основному на заміну, у нього всього 1710 хвилин в чемпіонаті (у Роберта Левандовскі, наприклад, 2937). Але він добре реагує на швидкі атаки, відчуває м’яч і темп командної атаки. Правда, найбільше його запам’ятають за гол-ракету в нічого не значущому матчі з Австрією (1:1).
Власне, Вальдшмидт та інші доводять, що у збірної Німеччини не закінчується топове покоління гравців.